Haber

TİP İstanbul 2023 Milletvekili Adayları Açıklandı: TİP İstanbul 1., 2. ve 3. Bölge Milletvekili Adayları Kimler?

2023 seçimleri ülkenin en değerli gündemlerinden biri haline geldi. Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve 14 Mayıs’ta yapılacak 28. Dönem Milletvekili Seçimi için çalışmalar sürüyor. Siyasi partiler milletvekili aday listelerini YSK’ya sundu. Emek ve Özgürlük İttifakı çatısı altında seçime giren Türkiye İşçi Partisi’nin (TİP) adayları da belli oldu. . Peki TİP İstanbul 1., 2. ve 3. Bölge Milletvekili Adayları Kimler?

İşte TİP İstanbul 1., 2. ve 3. Bölge Adayları 2023 Tam Liste!

Yaklaşan 2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi ile birlikte gündeme gelen konulardan biri de genel milletvekili seçimleri oldu.

Emek ve Özgürlük İttifakı çatısı altında kendi logosu ve adaylarıyla seçime girme kararı alan TİP, seçimde çaba gösterecek milletvekili adaylarını açıkladı.

TİP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayları

  • İSTANBUL-1 1 SALİHA SERA KADIGİL

  • İSTANBUL-1 2 ANIL DENİZCİLİK

  • İSTANBUL-1 3 ALİ RONAY

  • İSTANBUL-1 4 FATMA KARABULUT

  • İSTANBUL-1 5 SEDAT DUREL

  • İSTANBUL-1 6 TYFUN BİL

  • İSTANBUL-1 7 DİDEM DOĞAN AYDEDİM

  • İSTANBUL-1 8 ASUMAN FAZLIOĞLU

  • İSTANBUL-1 9 ERDİNÇ MEHMETOĞLU

  • İSTANBUL-1 10 ARİF ÖZDEMİR

  • İSTANBUL-1 11 MAHBIP DİLEKLERİ

  • İSTANBUL-1 12 ÇAĞLAR ÇAĞLI

  • İSTANBUL-1 13 FİLİZ KILIÇ

  • İSTANBUL-1 14 FOTİ BENLİSOY

  • İSTANBUL-1 15 HARUN GÖKTEPE

  • İSTANBUL-1 16 MİZGİN ÖZMEN

  • İSTANBUL-1 17 BÜLENT YÜKSEL

  • İSTANBUL-1 18 ALİ İZZET ETİ

  • İSTANBUL-1 19 FIRAT ÇOBAN

  • İSTANBUL-1 20 GÖKÇE USTASI

  • İSTANBUL-1 21 EYLEM PINAR

  • İSTANBUL-1 22 MUHTEŞEM DURUMU

  • İSTANBUL-1 23 ZEYNEP DEMİREL

  • İSTANBUL-1 24 OKTAY RAIF ÜNİVERSAL

  • İSTANBUL-1 25 MEHMET KILIÇ

  • İSTANBUL-1 26 MEHMET ACAR

  • İSTANBUL-1 27 EZGİ CEREN IŞIK

  • İSTANBUL-1 28 ESİN AYDIN ​​​​KAYA

  • İSTANBUL-1 29 GÜNER YENER

  • İSTANBUL-1 30 NURDAN ÜNVER

  • İSTANBUL-1 31 HAKAN BİLGEHAN

  • İSTANBUL-1 32 ESMA KARA

  • İSTANBUL-1 33 EMİRHAN TURAN

  • İSTANBUL-1 34 CENK VERDİ

  • İSTANBUL-1 35 UTKU URAZ AYDIN

TİP İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayları

  • İSTANBUL-2 1 AHMET ŞIK

  • İSTANBUL-2 2 MİSRA ÖZ

  • İSTANBUL-2 3 ZEYNEP ESMERAY ÖZADIKTI

  • İSTANBUL-2 4 KORAY DOĞAN ŞEHİR

  • İSTANBUL-2 5 YILMAZ ASLANTÜRK

  • İSTANBUL-2 6 ŞERİF ÖZGÜR URFA

  • İSTANBUL-2 7 FATMAGÜL ERYILMAZ SENVARDAR

  • İSTANBUL-2 8 ATAKAN ÖZSOY

  • İSTANBUL-2 9 ENES KARAKAŞ

  • İSTANBUL-2 DOĞUSUNDA 10 KONUT

  • İSTANBUL-2 11 ŞENNUR ŞİRBUDAK

  • İSTANBUL-2 12 NACİYE BABALIK

  • İSTANBUL-2 13 BOGOS MASİS KÜRKÇÜGİL

  • İSTANBUL-2 14 METİN AKIN

  • İSTANBUL-2 15 EMRAH YALÇIN

  • İSTANBUL-2 16 ELİF DAMLA İLGİN

  • İSTANBUL-2 17 HASAN HÜSEYİN ŞENSES

  • İSTANBUL-2 18 BAHA AYDIN

  • İSTANBUL-2 19 MEHMET KÖKSAL

  • İSTANBUL-2 20 TUĞRUL EYLÜL CERRAHOĞLU

  • İSTANBUL-2 21 KAYACAN ÇENGEL

  • İSTANBUL-2 22 OZAN ERBAŞ

  • İSTANBUL-2 23 CAN YILMAZ KAYA

  • İSTANBUL-2 24 DERSİM ŞAN GENÇ

  • İSTANBUL-2 25 EREN IŞIKBAŞ

  • İSTANBUL-2 26 MERTCAN İLGÖZ

  • İSTANBUL-2 27 HASAN KARAYIGIT

TİP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayları

  • İSTANBUL-3 1 ERKAN BAŞ

  • İSTANBUL-3 2 MERYEM GÖKTEPE TÜRKMEN

  • İSTANBUL-3 3 UMUR EKREM TALU

  • İSTANBUL-3 4 YAPRAK DİDEM KORYÜREK ARMUTLU

  • İSTANBUL-3 5 HASRET TEKE

  • İSTANBUL-3 6 FEREMEZ TUNCAY

  • İSTANBUL-3 7 JYAN AYBAR

  • İSTANBUL-3 8 AYLIN DOĞAN

  • İSTANBUL-3 9 BİLGEHAN TUBA TIRYAKİ

  • İSTANBUL-3 10 NİLAY BARKIN

  • İSTANBUL-3 11 NİLER ALBAYRAK

  • İSTANBUL-3 12 EKREM ERDİN

  • İSTANBUL-3 13 VEYSEL DÖNMEZ

  • İSTANBUL-3 14 AHMET ORAL

  • İSTANBUL-3 15 EBRU KIRANER

  • İSTANBUL-3 16 MUHAMMED ÇELİK

  • İSTANBUL-3 17 SAADET ÖZSOY

  • İSTANBUL-3 18 FERHAT ÇELİKOĞLU

  • İSTANBUL-3 19 ÖMER TURA

  • İSTANBUL-3 20 ALEV SANATLIOĞLU

  • İSTANBUL-3 21 SİNEM MERTCAN UĞURDOĞAN

  • İSTANBUL-3 22 TANYEL SÜZER

  • İSTANBUL-3 23 ÜMİT DENİZ

  • İSTANBUL-3 24 FATMA BERAZZİOĞLU

  • İSTANBUL-3 25 SERKAN GENÇ

  • İSTANBUL-3 26 GÜNGÖR KAYA

  • İSTANBUL-3 27 BEĞENİ ÖZEL

  • İSTANBUL-3 28 NİLGÜN TUTAK

  • İSTANBUL-3 29 ŞAHİN ÖZSOY

  • İSTANBUL-3 30 ÖZGE İNCE

  • İSTANBUL-3 31 ANIL GÜLER

  • İSTANBUL-3 32 YAĞMUR ÇETİN

  • İSTANBUL-3 33 NURHAK GÖRKEM DOĞAN

  • İSTANBUL-3 34 BİRİNCİ ERKORKUT

  • İSTANBUL-3 35 GİZEM YERİK

  • İSTANBUL-3 36 GÜN ÇAĞ AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
istanbul escort
betturkey
jojobet
deneme bonusu veren siteler